MediarStrona główna   |   Polityka prywatności   |   Kontakt
KALENDARIUM SZKOLEŃ TEMATY SZKOLEŃ O FIRMIE MEDIAR

O firmie Mediar


Misja Firmy
Nasze Atuty
Historia Firmy
Nasi Trenerzy
Zdjęcie naszej kameralnej salki coachingowej
Metodologia realizacji szkoleń zamkniętych
Dojazd - informacje
Dojazd - mapa

Cennik szkoleń

Zgłoszenie: DOC, PDF

Polityka prywatności


Zasady postępowania przy przetwarzaniu danych osobowych osób fizycznych określa Ustawa z 29 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Z 1997r. Nr 133, poz. 883).

Zgodnie z przepisami ustawy zapewniamy Państwu prawo wglądu do własnych danych oraz możliwość ich poprawiania. W przypadkach wymienionych w art. 23, ust. 1, pkt.3 i 5 Ustawy, możecie Państwo złożyć pisemne oświadczenie dotyczące zaprzestania przetwarzania danych osobowych. 

Dane te są niezbędne do zawarcia i realizacji umowy o replica handbags świadczenie usług oferowanych przez nas. Wykorzystywane są one także w działaniach marketingowych, takich jak: przekazywanie Państwu informacji o naszych promocjach i nowych produktach.

Zapewniamy, że prawo do prywatności klientów jest dla nas najwyższym priorytetem, dlatego 
też nie udostępniamy danych o swoich klientach innym firmom czy osobom trzecim. 

Orologi Replica Italia cheap replica watches Wszystkie dane zgromadzone w naszych zbiorach podlegają szczególnej ochronie oraz zabezpieczeniu przed nieupoważnionym dostępem.Informacje będące w naszym posiadaniu przechowywane są i przetwarzane przez nas z zachowaniem odpowiednich środków bezpieczeństwa, spełniających wymagania polskiego prawa.

Replica Handbags  Replica Rolex Watches Replica swiss Watches

© 2006 Mediar - Wszelkie prawa zastrzeżone
created by