MediarStrona główna   |   Polityka prywatności   |   Kontakt
KALENDARIUM SZKOLEŃ TEMATY SZKOLEŃ O FIRMIE MEDIAR

O firmie Mediar


Misja Firmy
Nasze Atuty
Historia Firmy
Nasi Trenerzy
Zdjęcie naszej kameralnej salki coachingowej
Metodologia realizacji szkoleń zamkniętych
Dojazd - informacje
Dojazd - mapa

Cennik szkoleń

Zgłoszenie: DOC, PDF

Historia Firmy


Firma MEDIAR powstała w 1995 roku w Warszawie. Początkowo zajmowaliśmy się konsultacjami z zakresu marketingu i reklamy.

W roku 2000 rozszerzyliśmy działalność o prowadzanie szkoleń z zakresu psychologii biznesu. Specjalizujemy się w warsztatach dla menedżerów chcących podnieść efektywność zarządzanialudźmi oraz handlowców podejmujących długofalową współpracę ze swoimiklientami.

W naszej ofercie znajdą Państwo treningi z zakresuefektywnych technik zarządzania ludźmi, jak i skutecznej sprzedaży,negocjacji handlowych, sztuki autoprezentacji oraz wiele innych związane zpodnoszeniem kwalifikacji zawodowych.

W czasach szybkich zmian na rynku jesteśmy elastyczni. Cieszymy się, gdy możemy spełniać wciąż nowe i różnorodne oczekiwania naszychklientów. Zaspokajanie Ich potrzeb daje nam satysfakcję i wiarę, że rozwijamy się w dobrym kierunku.

Od 2003 roku wprowadziliśmy do naszej ofertysystematyczne szkolenia otwarte.

W 2005 roku firma Mediar jako partner wraz zkonsorcjum firm otrzymała dotacje ze środków Unii Europejskiej wramach Europejskiego Funduszu Społecznego (EFS), realizowanych podnadzorem Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP).

replica watches

W 2006 roku chcąc zaspokoić ogromne zapotrzebowanie naszych klientów na atrakcyjne cenowo szkoleniaunijne, wprowadzamy rabaty specjalne, tak abywszystkie firmy miały szansę uczestnictwa w szkoleniach oatrakcyjnych warunkach cenowych.

© 2006 Mediar - Wszelkie prawa zastrzeżone
created by