MediarStrona główna   |   Polityka prywatności   |   Kontakt
KALENDARIUM SZKOLEŃ TEMATY SZKOLEŃ O FIRMIE MEDIAR

O firmie Mediar


Misja Firmy
Nasze Atuty
Historia Firmy
Nasi Trenerzy
Zdjęcie naszej kameralnej salki coachingowej
Metodologia realizacji szkoleń zamkniętych
Dojazd - informacje
Dojazd - mapa

Cennik szkoleń

Zgłoszenie: DOC, PDF

Metodologia realizacji szkoleń zamkniętych


Traktujemy naszą współpracę z Klientem jako proces, tak jak procesem jest rozwój pracowników naszego Klienta. Dlatego nie ograniczamy się jedynie do przeprowadzenia samych szkoleń. Interesują nas również długofalowe efekty naszych działań zarówno dla firmy jak i bezpośrednio dla uczestników szkoleń. Specjalizujemy się w kompleksowym procesie doskonalenia kadry. Zazwyczaj proponujemy stałą i regularną współpracę nad rozwojem zawodowym Państwa pracowników. Oferujemy specjalnie projektowane dla naszych Klientów cykle szkoleń w 1, 2 lub 3 dniowych sesjach pozwalający na dokładne przyswojenie umiejętności oraz ich korygowanie.

Konsultacje wstępne  

Podczas spotkania z naszym konsultantem rozpoznajemy Państwa indywidualne oczekiwania i potrzeby szkoleniowe. Wspólnie określamy cel i zakres naszej współpracy. Analizujemy potencjał grupy i dobieramy najbardziej efektywne metody przekazywania umiejętności.

Tworzenie programu

Ważnym etapem w procesie dostarczania szkolenia jest zbadanie rzeczywistych Państwa potrzeb szkoleniowych. Wyszukujemy kluczowe obszary do zmiany w umiejętnościach przyszłych uczestników szkolenia. Posługujemy się: www.allreplicabags.com

 • wywiadami pogłębionymi
 • dyskusjami grupami
 • podwójnymi wizytami diagnostycznymi
 • ankietami
Nie posiadamy „gotowców”. Programy szkoleniowe tworzymy w oparciu o wspólnie zdefiniowane cele i oczekiwania, zgodnie z wymogami specyfiki Państwa branży. Diagnoza pozwala nam przygotować szkolenie idealnie dopasowane do Państwa potrzeb.

Prowadzenie szkolenia

Przystępując do realizacji programu szkoleniowego pracujemy w oparciu o proces dynamiki grupowej. Dlatego zajęcia prowadzimy w niewielkich grupach o liczebności 6-12 osób, dostosowując się do potrzeb zleceniodawcy. Efektywna liczebność grup menedżerskich to zazwyczaj 6 – 12 osób.
Uczestnicy naszego szkolenia otrzymują skrypt z materiałami dotyczącymi szkolenia oraz świadectwo uczestnictwa. Dbamy o miłą i przyjazną atmosferę.
W trakcie zajęć zagadnienia prezentowane są w formie interaktywnych mini-wykładów oraz dyskusji grupowych połączonych z zastosowaniem metod warsztatowych. Wykorzystujemy i twórczo rozwijamy dotychczasowe doświadczenia uczestników. Stosujemy między innymi:

 • Ćwiczenia indywidualne i w małych grupach
 • Symulacje typowych oraz trudnych sytuacji zawodowych
 • Scenki praktyczne rejestrowane kamerą video lub na dyktafon
 • Odgrywanie ról
 • Studium przypadku
 • Testy psychologiczne
 • Gry i zabawy biznesowe

Zarówno ćwiczenia jak i część teoretyczna dostosowane są do specyficznych potrzeb firmy Klienta i oparte są na przykładach z jego branży. Uczestnikom wskazujemy praktyczne możliwości wykorzystania nabytej wiedzy w życiu zawodowym.

Oceny efektywności

Proponujemy ocenę efektywności szkolenia. Stworzony przez nas system ewaluacji szkoleń, pozwala na diagnozę stopnia przyswojenia wiedzy i umiejętności przekazanych na szkoleniach. Przygotowujemy raport opisujący rzeczywisty obraz potencjału grupy. Określamy kierunki i obszary wymagające dalszego rozwoju.

Rolex Replica Watches www.rolexforreplica.com

© 2006 Mediar - Wszelkie prawa zastrzeżone
created by